امروزیکشنبه ۰۵ اسف ۱۳۹۷/در مجله توهمنلی

ترکمانچای
امکان بارش برف در روز های آینده کم است
هوای نسبتا سرد
۰۳:۲۳
خبرنامه
جهت دریافت جدیدترین اخبار در خبرنامه توهمنلی با ثبت ایمیلتان عضو شوید
ایمیل :

دستور شروع انتخابات شوراها  توسط وزیر محترم کشور  فردا ساعت ۸/۳۰  صبح و با حضور خبر نگاران مختلف بصورت آنلاین  در سامانه مربوط به انتخابات کشور  داده خواهد شد .

همزمان با سراسر کشور فرمانداران و بخشداران دستور  شروع انتخابات را از طریق سامانه یکپارچه  و از طریق امضای دیجیتال  با کارت ملی هوشمند  اعلام وصول دستور خواهند نمود .

وانتخاب معتمدین و عوامل هیئت اجرائی  فردا انجام خواهد شد

به امید موفقیت  شورا های عزیز  و مجریان انتجابات سراسر کشورداوطلبان محترم برای شوراها  مدارک خود را  آماده نمایند  چرا که کلیه مدارک اسکن و در سامانه قرار داده می شود و مورد نیاز است

ازجمله آنها اطلاعات  شناسنامه ای – مشخصات همسر – پدر و فرزندان تجربیات و سوابق شغلی و تحصیلی – ایثارگری و … –  و شناسنامه – کارت ملی – پایان خدمت – مدرک تحصیلی   در محل ثبت نام اسکن خواهد شد . احتمالا محلی برای ثبت نام در خارج از سامانه و در اینترنت نیز در اختیار  داوطلبان قرار خواهند داد

ثبت نام شورا ها از ۲۶ این ماه آغاز خواهد گردید

خبرگزاری آریا ـ مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: دستور شروع انتخابات شوراها از ۲۱ فروردین از سوی وزارت کشور صادر می شود.

به گزارش خبرگزاری آریا، هومان بهرامی با اشاره به تشریح شرایط دواطلبین چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا  شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداخت.

وی با بیان اینکه  ثبت نام از داوطلبین چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۲۶ فروردین شروع می شود ‘ اظهار داشت: طبق قانون، انتخابات شوراها در تمام شهرها و آن دسته از روستاهایی که ۲۰ خانوار یا ۱۰۰ نفر جمعیت دارند، برگزار می شود.

بهرامی به شرایط تحصیلی داوطلبین شرکت در انتخابات شوراها اشاره کرد و  گفت: در روستاهای تا ۲۰۰ خانوار جمعیت داشتن سواد خواندن و نوشتن و در روستاهای با بیش از ۲۰۰ خانوار جمعیت داشتن سواد دیپلم برای کاندیدا شدن ضروری است‘ در شهرهای تا ۲۰ هزار نفر جمعیت هم داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم و در شهرهای بیش از ۲۰ هزار نفر جمعیت داشتن مدرک کارشناسی ارشد ضروری است.

وی با بیان اینکه تعداد نمایندگان شوراها شوراهای روستاهای تا ۱۵۰۰ نفر جمعیت سه نفره و بیش از آن پنج نفره خواهد بود‘خاطرنشان ساخت: تعداد اعضاء شوراهای شهرهای تا ۲۰ هزار نفر جمعیت نیز پنج نفر، از ۲۰ هزار تا ۵۰ هزار نفر جمعیت هفت نفر، از ۵۰ هزار تا ۱۰۰ هزار نفر جمعیت ۹ نفر، از ۱۰۰ هزار تا ۲۰۰ هزار نفر جمعیت یازده نفر، از ۲۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار نفر جمعیت ۱۳ نفر، از ۵۰۰ هزار تا یک میلیون نفر جمعیت ۱۵ نفر، از یک میلیون تا دو میلیون نفر ۲۱ نفر، از دو میلیون نفر به بالا ۲۵ نفر و تعداد اعضاء شورای شهر تهران ۳۱ نفر می باشد.

وی گفت: بر این اساس تعداد اعضاء شورای اسلامی شهر کرمانشاه در دوره جدید ۱۵ نفر، شورای شهرهای اسلام آبادغرب، هرسین، جوانرود و کنگاور ۹ نفر، شورای شهرهای پاوه، روانسر، سنقر، صحنه، گیلانغرب و سرپل ذهاب هفت نفر و تعداد اعضاء شورای ۱۸ شهر دیگر استان پنج نفره می باشد.

بهرامی در خصوص نحوه ثبت نام داوطلبین نیز گفت: ثبت نام از داوطلبین از ۲۶ فروردین آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد و در این مدت داوطلبین در شهرها باید برای ثبت نام به فرمانداری مربوطه و در روستاها به بخشداری مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه دستور شروع انتخابات شوراها از ۲۱ فروردین از سوی وزارت کشور صادر می شود، گفت:  مقدمات برگزاری انتخابات شوراها که ۲۴ خرداد همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود در استان فراهم شده و برای برگزاری همزمان هر دو انتخابات آماده ایم.

دیدگاه شما نسبت به این پست:
لطفا تمامی بخش هارا صحیح پر کنید
لطفا در نظرات از کلمات زشت ناپسند استفاده نکنید
نظرات پس از بازبینی در سایت گذاشته خواهند شد


مطالب بیشتر

      پربازدید
      جدید ها
ارسال شده در ۱۲ اسفند ۹۵

Copyright © 2012 All rights Reserved
طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از مطالب سایت توهمنلی بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
طراحی و توسعه سایت توسط تیم وبسایت توهمنلی