امروزدوشنبه ۲۸ آبا ۱۳۹۷/در مجله توهمنلی

ترکمانچای
امکان بارش برف در روز های آینده کم است
هوای نسبتا سرد
۰۷:۲۳
خبرنامه
جهت دریافت جدیدترین اخبار در خبرنامه توهمنلی با ثبت ایمیلتان عضو شوید
ایمیل :

1 (1)

زمان تحویل پروژه مسکن مهر ترکمانچای که از مهر ماه ۹۱ درحال انجام است با توجه به وعده های داده شده مسئولین در هاله ای از ابهام قرار دارد.

پروژه ۳۴۸ واحدی مسکن مهر ترکمانچای که ” ۱۱۸واحد به صورت تعاونی ، ۹۶ واحد بصورت انبوه ساز و ۱۷۰ واحد بصورت خود مالک در حال ساخت است” تاکنون به سر انجام نرسیده است!!

بی مهری مسئولین نسبت به تحویل پروژه مهر ترکمانچای نه تنها دردی از افراد ثبت نام کننده را تاکنون درمان ننموده بلکه مشکلات عدیده ای را نیز برای آنها بوجود آورده است.این امر باعث دلسردی آنان گشته وبه ناچار پس از گذشت این همه مدت با قبول ضررهای حاصل شده اکثرا از خرید آن انصراف داده اند و جایشان را با افراد تازه نفس و امیدوارتر عوض نموده اند!!

جالب اینکه ظاهرا در این قرارداد با پیمانکار،بندی مبنی بر پرداخت غرامت به مالکان در صورت دیر کرد در تحویل پروژه قید نشده است!؟

حال جهت پرهیز از اطاله کلام به جزئیات مشکلات موجود برای خریداران در این پروژه اشاره نمیشود.

چیزی که پر واضح است مسکن مهر ترکمانچای فقط جایی شده برای مانور دادن مسئولین در سایت ها و تبلیغی شده برای اقدامات انجام نشده خودشان!!!!

1 (2)

 

لازم به ذکر است که در ۳۵امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسئولین محترم به دلیل آماده نبودن مسکن مهر ترکمانچای و نبود پروژه عمرانی برای بهره برداری  در منطقه!!! در منزل شخصی یکی از ترکمانچایی ها حضور یافته و به صورت نمادین به اسم مسکن مهر فیلم برداری و عکس برداری نموده و افتتاحش نمودند!!؟؟

و اینجاست که یاد جمله زیبای “از ماست که برماست افتادم”….

چنانچه مسئولین منطقه مان از این موارد چشم بپوشند و خود را به اصطلاح به کوچه علی چپ بزنند از دیگر مسئولین نباید انتظار بیشتری داشت.

نمایندگان،شورای اسلامی شهر،فرماندار و بخشدار محترم لطفا به صورت جدی پیگیر این موضوع باشید و به صورت تشریفاتی از پروژه مهر دیدن نفرمایید…

پروژه مسکن مهر ترکمانچای در مورخه ۹۳/۰۵/۱۰به روایت تصویر:

1 (3)

1 (4)

دیدگاه شما نسبت به این پست:

یک دیدگاه

لطفا تمامی بخش هارا صحیح پر کنید
لطفا در نظرات از کلمات زشت ناپسند استفاده نکنید
نظرات پس از بازبینی در سایت گذاشته خواهند شد


مطالب بیشتر

      پربازدید
      جدید ها
ارسال شده در ۱۲ اسفند ۹۵

Copyright © 2012 All rights Reserved
طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از مطالب سایت توهمنلی بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
طراحی و توسعه سایت توسط تیم وبسایت توهمنلی