امروزیکشنبه ۰۵ اسف ۱۳۹۷/در مجله توهمنلی

ترکمانچای
امکان بارش برف در روز های آینده کم است
هوای نسبتا سرد
۰۲:۲۷
خبرنامه
جهت دریافت جدیدترین اخبار در خبرنامه توهمنلی با ثبت ایمیلتان عضو شوید
ایمیل :

بخشدار ترکمانچای

ساعت۲:۳۰ دقیقه در روز سه شنبه با حضور معاونت محترم استاندار آقای اسماعیل حیدری آزاد در جلسه شورای اداری بخش ترکمانچای مراسم  معارفه بخشدار ترکمانچای انجام گردید در این جلسه امام جمعه محترم ترکمانچای ضمن تقدیر و تشکر از آقای حسین مرسلی بخشدار سابق ترکمانچای برای بهنام آقامحمدی سرپرست بخشدار جدید آرزوی توفیق نمودند.

ترکمانچای

اسماعیل حیدری آزاد معاونت محترم استاندار با اعلام موافقت در خصوص ارتقای بخش ترکمانچای نیز اظهار کرد: ما هیچ وقت مانع ارتقای بخش نبوده و نیستیم اما ارتقاء برای دولت و نظام هزینه بر بوده و بر طبق قانون پنجم توسعه دولت باید کوچک سازی شود نه بزرگ سازی و باید آن زمانی که اعتبارو امکانات بود این بخش ارتقاء می یافت اما باز هم ما پیگیر خواهیم بود که درصورت داشتن شاخصه های لازم این ارتقاء برابر قوانین و مقررات انجام خواهد شد.

حیدری آزاد از پیگیری تبدیل روستای صومعه علیا از توابع بخش ترکمانچای به شهر خبرداد و گفت: شهر شدن  علاوه بر مزایایی از قبیل اعتبار بیشتر و ایجاد شهرداری و … مضراتی نیز دارد از جمله اینکه اهالی باید از کشاورزی و دامداری که منبع مهم درآمد آنهاست دست بکشند زیرا در شهر باید قواعد شهر و شهرنشینی حاکم شود.

وی از زحمات حسین مرسلی بخشدار سابق ترکمانچای تقدیر کرده افزود: سرپرست جدید باید تکمیل گر زحمات و پیگیریهای بخشدار قبلی بوده و برانجام امور شتاب و سرعت بخشیده ، تکریم ارباب رجوع و خشوع در برابر آنها و تعامل با ادارات و ارگانهای تلاشگر ، افزایش نظارت  در ادارات بخش و نیز حل مسائل و مشکلات مردم در خود بخش را در اولویت وظایف خود قراردهد.

گفتنی است در این مراسم از زحمات حسین مرسلی تقدیر و بهنام آقامحمدی با سابقه کار در فرمانداری میانه به سمت سرپرست بخشداری بخش ترکمانچای میانه منصوب شد. 

پیشنهاد میکنیم از مطالب زیر نیز دیدن نمایید :

دیدگاه شما نسبت به این پست:

یک دیدگاه

لطفا تمامی بخش هارا صحیح پر کنید
لطفا در نظرات از کلمات زشت ناپسند استفاده نکنید
نظرات پس از بازبینی در سایت گذاشته خواهند شد


مطالب بیشتر

      پربازدید
      جدید ها
ارسال شده در ۱۲ اسفند ۹۵

Copyright © 2012 All rights Reserved
طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از مطالب سایت توهمنلی بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
طراحی و توسعه سایت توسط تیم وبسایت توهمنلی