امروزشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷/در مجله توهمنلی

ترکمانچای
امکان بارش برف در روز های آینده کم است
هوای نسبتا سرد
۱۹:۴۸
خبرنامه
جهت دریافت جدیدترین اخبار در خبرنامه توهمنلی با ثبت ایمیلتان عضو شوید
ایمیل :

ترکمانچای

حجت الاسلام منافی زاده مسئول تربیت و آموزش سپاه میانه: کنترل نامحسوس فرزندان شهر ترکمانچای به معنای ممانعت از فعالیت های آنان نیست
به گزارش عبدالهی خبرنگار افتخاری بسیج، همایش سرگروههای صالحین و خانواده متربیان با حضور ۱۵۰نفر از والدین و اعضای حلقه های صالحین پایگاه های مقاومت بسیج اباصالح(ع)، حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) توسط بسیج خواهران حوزه شهدای زینبیه ترکمانچای در حسینیه مسجد جامع شهر ترکمانچای برگزار شد.
در این همایش حجت الاسلام کریم منافی زاده با اشاره به اهمیت تربیت اسلامی فرزندان و رعایت مسائل اخلاقی توسط آنان، گفت : مادران؛ نقش کلیدی در تربیت فرزندان دارند و باید مانند یک راهنما در کنار آنان باشتند.
مسئول تربیت و آموزش سپاه میانه ضمن تاکید بر کنترل نامحسوس فرزندان، خاطرنشان کرد: کنترل نامحسوس فرزندان به معنای ممانعت از فعالیت های آنان نیست و نباید مانع از فعالیت های سازنده و صحیح آنان شود بلکه بایستی با رصد خطاها و انحرافات آنان، آنان را برای حرکت در مسیر صحیح راهنمایی کرد و امکانات لازم را برای آنان فراهم کرد.
حجت الاسلام منافی زاده افزود: بایستی ضمن کنترل فرزندان، نحوه استفاده درست و مؤثر از امکانات و ابزارهایی همچون اینترنت را به آنها آموزش داده و آسیب های استفاده نادرست از آن را به فرزندانمان گوشزد کنیم تا با آگاهی کامل صحیحترین مسیر را تحت کنترل ما طی نمایند.

دیدگاه شما نسبت به این پست:

2 دیدگاه

لطفا تمامی بخش هارا صحیح پر کنید
لطفا در نظرات از کلمات زشت ناپسند استفاده نکنید
نظرات پس از بازبینی در سایت گذاشته خواهند شد


مطالب بیشتر

      پربازدید
      جدید ها
ارسال شده در ۱۲ اسفند ۹۵

Copyright © 2012 All rights Reserved
طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از مطالب سایت توهمنلی بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
طراحی و توسعه سایت توسط تیم وبسایت توهمنلی